Elcon EIR-RC3000 Infrared Isıtıc Kumandalı 850MM
Hepsiburada
Toggo
Genel Özellikler
Ebatlar
850 mm
Isıtıcı Türü
Infrared
Infrared Watt Aralığı
3000 W