Soundmax SX-3200.4AB-4000W MAX-4X80W Rms-Kaliteli Köprülenebilir Oto Anfi
Hepsiburada
Adana, Ekonomikmarketim
Genel Özellikler
Bas Kontrol
Var
CE Uygunluk Sembolu
Ürün görselinde bulunuyor
HPF Ayarı
Var
Kanal Sayısı
4 Kanal
LPF Ayarı
Maksimum Güç Çıkışı (Watt)
4000W
Ebatlar
190 x 155 x 47,5 mm
Sigorta Direnci (Amper)
40A