Soundmax SX-2000.1D 5000W-RMS 2000W Mono Anfi Bass Kumandalı
Hepsiburada
Adana, BOZKURT ELEKTRONİK
6.300 TL
Satıcıya Git
Adana, Pioneer
Genel Özellikler
Köprülenebilir
Hayır
Maksimum Güç Çıkışı (Watt)
5000W
Bas Kontrol
Var
Ebatlar
227 x 345 x 55 mm
HPF Ayarı
Yok
Kanal Sayısı
4 Kanal
Sigorta Direnci (Amper)
30A