Twısted Mınds 32" TM32QHD240VA Qhd 2k 240HZ 0,5ms HDMI Dp HDR10 Gamıng Monitör
diğer 4 satıcı
n11
12.284,09 TL
En ucuz
Satıcılar
n11
WBTEKNOLOJİ
Twisted Minds TM32QHD240VA 32" 0.5 MS 240 Hz 2K QHD VA LED Monitör
12.284,09 TL
Satıcıya Git
Idefix
Satıcıya Git
Trendyol
İstanbul, Think
Twisted Minds 32" TM32QHD240VA QHD 2K 240HZ 0,5MS HDMI DP HDR10 GAMING MONİTÖR
Teknosa
Think
Twisted Minds TM32QHD240VA 32" QHD 2K 240 Hz 0.5 ms HDMI DP HDR10 Gaming Moni̇tör
Hepsiburada
WB Technologies
8 Satıcının Tümünü Göster
Fiyat Değişim Grafiği
Ürün Özellikleri
Genel Özellikler
Vesa Uyumluluğu
Var
Boyutlar
715 x 425 x 40
Ağırlık
8 Kg
Ekran Büyüklüğü (İnç)
32 inç
Sync Teknolojisi
Adaptive-Sync
Yenileme Hızı (Hz)
240 Hz