Soundmax SX-3000.4AB 4000W 4 Kanal Profesyonel Oto Anfi
Hepsiburada
Adana, BOZKURT ELEKTRONİK
Genel Özellikler
Maksimum Güç Çıkışı (Watt)
3000W
Kanal Sayısı
4 Kanal
HPF Ayarı
Ebatlar
227 x 345 x 55 mm