For-X XAP-1800.1-KALİTELİ-PROFESYONEL-1X1800W Rms-Bas Kumandalı Oto Anfi
Hepsiburada
MK SOUND
8.950 TL
Satıcıya Git
Adana, Ekonomikmarketim
Genel Özellikler
Bas Kontrol
Var
LPF Ayarı
Var
Maksimum Güç Çıkışı (Watt)
1800W
Ebatlar
227 x 345 x 55 mm
Sigorta Direnci (Amper)
40A