Soundmax SX-3000.1D 3000W Bas Kontrol Oto Profesyonel Mono Anfi
Hepsiburada
Adana, Zeki Elektronik
Genel Özellikler
Maksimum Güç Çıkışı (Watt)
3500W
Bas Kontrol
Var
LPF Ayarı
Var
Sigorta Direnci (Amper)
150A
Ebatlar
227 x 345 x 55 mm