Twısted Mınds 34” 1 MS 165HZ HDMI Dp HDR100 Adaptıve-Sync R1500 Kavisli Gamıng Monitör TM34CWQHD165VA
Hepsiburada
koçlar grup ticaret
Genel Özellikler
Ekran Büyüklüğü (İnç)
34 inç
Vesa Uyumluluğu
Var
Boyutlar
932*165*455mm
Kontrast Oranı (mnt)
4000:1
Ağırlık
5300
DisplayPort
Var
Yenileme Hızı (Hz)
165 Hz