Reiss Audio Oto Anfi 400W 2 Kanal Bass Kontrol RS-PX400.2D 4 Ohm 400W*2 Rms
Hepsiburada
Ankara, GarajDünyası
Genel Özellikler
İthalatçı/ Yetkili Temsilci/ İfa Hizmet Sağlayıcı
Reiss Elektronik
Bas Kontrol
Var
CE Uygunluk Sembolu
Ürün görselinde bulunuyor
Köprülenebilir
Evet
Kanal Sayısı
2 Kanal
Maksimum Güç Çıkışı (Watt)
1000W