Reiss Audio RS-Q200.4D 4kanal Profesyonel Oto Amfi Anfi 2 Ohm 300W x 4ch-4 Ohm 200W x 4CH--600W x 2ch 4ohm
Hepsiburada
Adana, Miracelektronik
Genel Özellikler
Maksimum Güç Çıkışı (Watt)
1200W