Reiss Audio RS-Q450.4D 4 Kanal Amfi 4 Ohm Kanal Başı 450W Rms
Hepsiburada
Kayseri, Aksar Elektronik
Genel Özellikler
Maksimum Güç Çıkışı (Watt)
3000W