Mobass MBD-100.4D 4X100RMS 4 Kanal D Class Oto Amfi
Hepsiburada
caraudiosystem
4.525 TL
Satıcıya Git
Uma Nova
Genel Özellikler
İthalatçı/ Yetkili Temsilci/ İfa Hizmet Sağlayıcı
RİTİMSAN
Bas Kontrol
Yok
Renk
Siyah
CE Uygunluk Sembolu
Ürün görselinde bulunmuyor
HPF Ayarı
Var
Köprülenebilir
Evet
Kanal Sayısı
4 Kanal
Maksimum Güç Çıkışı (Watt)
100W
LPF Ayarı
Var
Ebatlar
218 x 120 x 50 mm
Sigorta Direnci (Amper)
105A