Reiss Audio Reiss RS-Z550.4D 4kanal Profesyonel Oto Amfi Anfi 2 Ohm 900W x 4ch-4 Ohm 550W x 4CH-2100W x 2ch 4ohm
Hepsiburada
Kayseri, Aksar Elektronik
13.799 TL
Satıcıya Git
Adana, Zeki Elektronik
Genel Özellikler
Maksimum Güç Çıkışı (Watt)
2400W