Dijitsu 42DS9000 42" 106 Ekran FHD Android Smart TV
Hepsiburada
kocaeli, CarrefourSA
Dijitsu 42DS9000 42" Full HD Android Smart LED TV 106 Ekran Uydu Alıcılı ve LED Teknolojisi
11.446 TL
Satıcıya Git
3 Satıcının Tümünü Göster
Fiyat Değişim Grafiği
Ürün Özellikleri
Genel Özellikler
Çözünürlük (Piksel)
1920 x 1080
İşletim Sistemi
Android
Smart TV
Var
Garanti Tipi
Resmi Distribütör Garantili
Görüntü Teknolojisi
LED
AB Yeni Enerji Sınıfı
E
Model Yılı
2024
HDMI Girişleri
3
Dahili Uydu Alıcı
Var
Ekran Ebatı
42 inç / 106 cm
Çözünürlük
Full HD
Scart
Yok
Teslimatta Kurulum
Ethernet
Yok
VGA
Kulaklık Girişi
Ses Çıkışı
65 W
Ambilight
Dijital Ses (Optik)
Kablosuz Görüntü Aktarımı
D-Sub (VGA)
3D Desteği
Bluetooth
Kurulum Gerekli Mi
Evet
Yenileme Hızı (Gerçek)
60 Hz
USB Girişi
2
Askı Aparatı
Dahili Hoparlör
Yenileme Hızı (Yazılım)
60 Hz