Samsung Odyssey G3 27” LS27AG320NUXUF 1 ms 165 Hz Full HD Çerçevesiz Oyun Monitörü
Hepsiburada
melis
17.250 TL
Satıcıya Git
kocaeli, GökkuşağıBilgisayar
Satıcıya Git
kocaeli, MAGNUM
kocaeli, lacase de
Genel Özellikler
Vesa Uyumluluğu
Var
Boyutlar
27"
Ağırlık
2,5
Sync Teknolojisi
FreeSync
Parlaklık (cd/m)
200 cd
Kullanım Amacı
Oyun
3D Desteği
Yok
Çözünürlük (max)
1920 x 1080
Görüntü Oranı
16:9 (Geniş Ekran)
Dokunmatik Ekran
Yok
HDR
Tepki Süresi
1 ms
Yenileme Hızı (Hz)
165 Hz
Renk Sayısı
16,7 Milyon
Ekran Büyüklüğü (İnç)
27 inç
Kamera
HDMI
1
Dahili Hoparlör
DisplayPort
D-Sub (VGA)
Kontrast Oranı (mnt)
Güç Kaynağı
Dahili Batarya
USB 3.0
DVI-D
Güç Tüketimi
13 W
MHL
RGB Aydınlatma
Nokta Aralığı
0,22 Doth Pitch
USB 3.1
Usb 2.0
Var
HDCP
Görüş Açısı
176/170
Type-C
Pivot (Dikey Kullanım)
Panel Tipi
VA
Mini DisplayPort
Kavisli Yüzey
Bekleme Modu
< 1 W
DVI-I
Kutu İçeriği
DisplayPort Kablo + Güç Kablosu
Renk
Siyah
Stok Adedi
5 adetten az
Garanti Süresi (Ay)
1
Yurt Dışı Satış
Stok Kodu
HBCV00001V9LG5
Seçenek
165 Hz