Conti CT32LE100H 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready LED TV
Hepsiburada
Manisa, İndirim Gelsin
6.195 TL
Satıcıya Git
5 Satıcının Tümünü Göster
Fiyat Değişim Grafiği
Ürün Özellikleri
Genel Özellikler
Çözünürlük (Piksel)
1366 x 768
İşletim Sistemi
Marka İşletim Sistemi (Native)
Smart TV
Yok
Garanti Tipi
Resmi Distribütör Garantili
Görüntü Teknolojisi
LED
AB Yeni Enerji Sınıfı
F
Model Yılı
2023
HDMI Girişleri
2
Dahili Uydu Alıcı
Var
Ekran Ebatı
32 inç / 81 cm
Çözünürlük
HD Ready
Ethernet
Yok
VGA
Var
Kulaklık Girişi
Yenileme Hızı (Gerçek)
50 Hz