Dijitsu 43DS7700 43" 108 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV
diğer 1 satıcı
n11
11.972,08 TL
En ucuz
Satıcılar
n11
İstanbul, Bir Tıkla kapında
Dijitsu 43DS7700 43" Full HD Smart LED TV
11.972,08 TL
Satıcıya Git
Hepsiburada
Tıkla kapında
Genel Özellikler
Seçenek
43''
Çözünürlük (Piksel)
1920 x 1080
İşletim Sistemi
Marka İşletim Sistemi (Native)
Smart TV
Var
Garanti Tipi
Resmi Distribütör Garantili
Görüntü Teknolojisi
LED
AB Yeni Enerji Sınıfı
A
Model Yılı
2021
HDMI Girişleri
3
Dahili Uydu Alıcı
Var
Ekran Ebatı
43 inç / 109 cm
Çözünürlük
Full HD
Ekran Formatı
16:9
HDR Enerji Tüketimi
A
Renk
Siyah
SDR Enerji Tüketimi
Yenileme Hızı (Gerçek)
60 Hz