Mobass MBD-200.4 4X200RMS Class D 4 Kanal Stereo Oto Amfi
Hepsiburada
caraudiosystem
Genel Özellikler
İthalatçı/ Yetkili Temsilci/ İfa Hizmet Sağlayıcı
RİTİMSAN
Bas Kontrol
Yok
Renk
Siyah
CE Uygunluk Sembolu
Ürün görselinde bulunmuyor
HPF Ayarı
Var
Köprülenebilir
Evet
Kanal Sayısı
4 Kanal
Maksimum Güç Çıkışı (Watt)
200W
LPF Ayarı
Var
Ebatlar
218 x 120 x 50 mm
Sigorta Direnci (Amper)
200A