Conti CT50AN100U 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV
Hepsiburada
Manisa, İndirim Gelsin
15.382 TL
Satıcıya Git
2 Satıcının Tümünü Göster
Fiyat Değişim Grafiği
Ürün Özellikleri
Genel Özellikler
Çözünürlük (Piksel)
1920 x 1080
İşletim Sistemi
Android
Smart TV
Var
Garanti Tipi
Resmi Distribütör Garantili
Görüntü Teknolojisi
LED
AB Yeni Enerji Sınıfı
F
Model Yılı
2023
HDMI Girişleri
3
Dahili Uydu Alıcı
Var
Ekran Ebatı
50 inç / 127 cm
Çözünürlük
Full HD
Yenileme Hızı (Gerçek)
50 Hz