Dynamat RK-70.4-4000W MAX-4X70W Rms-Kaliteli Köprülenebilir Bass Kumandalı Oto Anfi
Hepsiburada
Adana, Ekonomikmarketim
Genel Özellikler
İthalatçı/ Yetkili Temsilci/ İfa Hizmet Sağlayıcı
GULF ELEKTR
Bas Kontrol
Var
CE Uygunluk Sembolu
Ürün görselinde bulunuyor
HPF Ayarı
Var
Köprülenebilir
Evet
Kanal Sayısı
4 Kanal
LPF Ayarı
Maksimum Güç Çıkışı (Watt)
4000W
Ebatlar
294 x 155 x 47,5 mm
Sigorta Direnci (Amper)
40A